O NÁS

 

Jsme školka s přátelskou rodinnou atmosférou a s celoročním provozem pro děti ve věku od 2 do 6 let s celkovou kapacitou 12 dětí. Nabízíme různé možnosti docházky Vašich dětiček k nám do školky.
 

Pro děti máme připravené moderně zrekonstruované a podnětně zařízené prostory, které zahrnují hernu / denní místnost s prostorem na stolování a kreativní činnosti, dětskou ložnici, prostorné sociální zařízení splňující všechny hygienické normy a prostornou šatnu.

 

 
Vážení rodiče,
s velkou radostí Vám oznamujeme, že na základě získané dotace (od 1.6.2016 do 31.5.2018) z EU fondů z Operačního programu Zaměstnanost, snižujeme od 1. června 2016 školkovné na všechny typy docházek !!!
Dotací jsme se rozhodli nejen snížit školkovné, ale i obohatit prostředí, ve kterém Vaše děti tráví podstatnou část dne, zajistit dostatek kvalifikovaného stálého personálu !!!

 

 


Poskytujeme všestranný a harmonický rozvoj dítěte, rozvoj po stránce sociální, psychické a fyzické dle individuálních schopností a možností. Naším cílem je vytvářet dětem takové prostředí, ve kterém se cítí dobře.

Ven s dětmi chodíme pravidelně na hřiště v těsné blízkosti školky.

V rámci denního programu jsou pro naše školkové dětičky připraveny spousty krásných akcí úzce propojených tematicky s naším vzdělávacím programem.
 

Těšíme se na setkání s Vámi !